Для вразливих верств населення міст Сєвєродонецьк, Кремінна та Попасна були проведені інформаційні сесії

Для вразливих верств населення міст Сєвєродонецьк, Кремінна та Попасна були проведені інформаційні сесії

13 травня в Кремінній, 14 травня в Сєвєродонецьку та 15 травня в Попасній за проєктом «Підвищення правової захищеності найбільш вразливих категорій населення у Сєвєродонецьку, Кремінній, Попасній», що реалізується за фінансової підтримки ІСАР Єднання, громадською організацією «Громадська Платформа» були проведені інформаційні сесії для пенсіонерів, ВПО та людей з інвалідністю.

«Даний проєкт запроваджено з метою підвищення правової захищеності найбільш вразливих категорій населення у Сєвєродонецьку, Кремінній, Попасній черезе надання їм кваліфікованої правової та коснультаційної допомоги, — говорить керівник проекту Сергій Кошель, — Інформаційні сесії є однією зі складових заходів проєкту, беручи участь у яких малозахищені верстви населення мають можливість отримати інформацію з різних правових питань, консультації фахівців щодо способів розв’язання тих чи інших проблем правового та соціального характеру».

Під час інформаційних сесій учасникам були роз’яснені питання у сфері трудового, пенсійного законодавства, доступу до соціальних та адміністративних послуг, поширені контакти системи БПД та надано інформацію про наявні механізми отримання дистанційної допомоги онлайн.

Нагадуємо, що консультації проводяться в офісі Центру правового розвитку в Сєвєродонецьку (із дотримання всіх правил безпеки), а також телефонами гарячої лінії та за допомогою онлайн ресурсів, таких як скайп і zoom. Консультації надаються щодня з 9:00 до 17:00 години. Для консультації в скайп і zoom необхідна попередня реєстрація за посиланням: онлайн журнал реєстрації (https://docs.google.com/forms/d/1mGNV9YUjybPHp_vC13_wjTFz-yGlimMf88uyyat9Vvk/edit) Крім того один раз на місяць проводяться виїзні консультації спеціалістів Центру правового розвитку громади в межах сіл та селищ прифронтової зони, у Кремінній та Попасній. Консультації також надаються у бібліотеках, будинках культури, біля КПП.

Правову допомогу в рамках проєкту можуть отримувати мешканці міст Сєвєродонецьк, Кремінна та Попасна за переліком:
— надання правової інформації;
— надання інформації довідкового характеру (до яких державних органів необхідно звернутися для вирішення проблеми);
— консультації і роз'яснення з правових питань (права і обов'язки осіб, що звернулися);
— допомога в складанні заяв, запитів, скарг та інших документів правового характеру (окрім документів процесуального характеру);
— надання зразків процесуальних документів і консультацій по їх заповненню;
— надання нормативних документів, методичних матеріалів;
— надання інформації про порядок отримання вторинної правової допомоги.
— консультативна допомога з питань карантину, правил лікування, правил безпеки, карантину.

«Ця публікація підготовлена в рамках проєкту «Європейський Союз для сталості громадянського суспільства в Україні», що впроваджується ІСАР Єднання за фінансової допомоги Європейського Союзу. Зміст цього документа є винятковою відповідальністю Громадської організації «Громадська Платформа» і за жодних обставин не може розглядатися як такий, що відображає позицію Європейського Союзу»

21:45
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Здійснено в рамках проекту за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США
Supported by the Democracy Grants Program of the U.S. Embassy to Ukraine. The views of the authors do not necessarily reflect the official position of the U.S. Government