НА ЛУГАНЩИНІ СТВОРЕНА МЕРЕЖА БЛОГЕРІВ ЦЕНТРУ ГРОМАДСЬКОЇ АКТИВНОСТІ «СІТІ-ХАБ»

НА ЛУГАНЩИНІ СТВОРЕНА МЕРЕЖА БЛОГЕРІВ ЦЕНТРУ ГРОМАДСЬКОЇ АКТИВНОСТІ «СІТІ-ХАБ»

Центр громадської активності «Сіті-Хаб» та продакшн-студія для підтримки незалежної журналістики об’єднали учасників Школи громадської журналістики Луганщини в Мережу блогерів та громадських журналістів, що під час своєї діяльності висвітлюватиме політичні, соціальні та культурні теми у процесах розвитку громад Луганської області.

Громадські журналісти та блогери під час занять у Школі журналістики навчились готувати текстові матеріали для інтернет-ресурсів та соцмереж, знімати відео та просувати його в соцмережах, використовувати ZOOMдля конференцій і трансляцій та багато іншого, що наразі буде використовуватись у роботі Мережі.

Членами Мережі вже розроблено стратегічний та операційний плани діяльності. Першим етапом діяльності заплановано виготовлення відеоблогів про актуальні проблеми розвитку громад, історії успіху в сфері соціальної згуртованості, аналізу виконання місцевих цільових програм в сфері охорони здоров’я, розвитку молоді та спорту, соціально-економічного розвитку, захисту вразливих категорій населення, інтеграції ВПО, ремонту доріг та відновлення інфраструктури.

Заплановано виготовлення 10 відеоблогів, тривалістю 8-10 хв. Кожен випуск буде транслюватись онлайн в YouTube та Facebook на сторінках СІТІ ХАБ, а також буде доступний оффлайн на сайті cityhub.media.

Мережа працює в межах проєкту «СІТІ ХАБ: платформа діалогу громади та влади», що реалізується громадською організацією «Суспільна служба правової допомоги» в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції.

Сайт Сіті- Хаб (https://cityhub.media) став платформою для спілкування громадськості та представників влади. За підтримки проєкту пройшов редизайн сайту, видаються новини про життя Луганщини та консультації з правових питань.

«Створення Мережі блогерів та навчання активних Луганчан особливостям громадської журналістики допоможе сформувати критичну масу громадян, які будуть більш якісно та об’єктивно висвітлювати процеси розвитку та трансформації громад Луганщини», – підкреслив координатор проєкту Олексій Кормилецький.

Для запитів:

Олексій Кормилецький, координатор проєкту, +38(050)2752808, E-mail: oleskor@ukr.net

Діяльність Центру громадської активності «Сіті Хаб» Луганської обласної організації «Суспільна Служба Правової Допомоги» впроваджується проєктом «СІТІ ХАБ: платформа діалогу громади та влади» в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують тринадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

15:20
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Здійснено в рамках проекту за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США
Supported by the Democracy Grants Program of the U.S. Embassy to Ukraine. The views of the authors do not necessarily reflect the official position of the U.S. Government