Оголошення про проведення відкритого конкурсу із закупівлі послуг з організації харчування

Оголошення про проведення відкритого конкурсу із закупівлі послуг з організації харчування

Громадська організація «Центр розвитку місцевих громад» в рамках грантового проекту «Розвиток діяльності центру підтримки діалогових практик та мережі громадських медіаторів як інструменту пошуку порозуміння, підвищення участі громадян та вирішення конфліктів в місцевих громадах Донбасу» , що реалізується за підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру, оголошує відкритий тендер на закупівлю послуги харчування.

Дата оголошення про конкурс: 15 липня 2020 року

Термін подання конкурсних пропозицій: до 26 липня 2020 року

Предметом закупівлі є послуги харчування 20 учасників протягом 12 днів, а саме:

Обід на 20 осіб протягом 12 днів:

1. Салат в стилі Цезар Курка смаж., шинка, анчоус, яйця перепілки, листя салатів Ромен та Айсберг, класичний соус Цезар (260)

2. Борщ зі сметаною, свіжим салом та пампушками (300)

3. Гарнір: овочі на грилі (200 гр.)

4. Свинина ошийок (100)

5. Сік яблучний (200)

Кава брейк на 20 осіб протягом 12 днів:

1. Канапе з сиром «асьяджо» виноградом та м'яти (40)

2. Міні Капрезе з соусом песто (40)

3. Чай з лимоном /кава з молоком (250)

Місце надання послуги харчування повинна бути наближена до місця проведення заходу: Платформа ініціатив «Теплиця» (м. Слов'янськ вул. Торська 4)

Строк надання послуги: за домовленості сторін

У вартість послуги повинна бути включена доставка готових блюд до місця проведення заходів та обслуговування.

Вимоги до постачальника – учасників конкурсу

До участі у конкурсі запрошуються суб‘єкти підприємницької діяльності, належним чином зареєстровані за законодавством України: постачальники, що мають досвід роботи у відповідній сфері, відповідні КВЕД для здійснення торгівлі, заявлений товар у наявності на складі у вказаній кількості, можливість здійснити доставку у вказаний строк за зазначеною адресою та можливість надати оригінали супроводжуючих документів з печаткою та підписом (договір поставки, рахунок-фактура, видаткова накладна/ акт виконаних робіт).

Учасник конкурсу надає організатору наступні документи:

1. Копія документу, що підтверджує державну реєстрацію;

2. Копія документу, що підтверджує податковий статус;

3. Конкурсна пропозиція ;

4. Та інші документи, якщо вважає за необхідне.

Істотні критерії (умови) відбору конкурсних пропозицій:

1. Відповідність учасника кваліфікаційним вимогам тендерного оголошення;

2. Відповідність поданих документів умовам конкурсного оголошення;

3. Якість опису товару та відповідність очікуванням організатора;

4. Прийнятна ціна, умови оплати та умови надання послуги .

Конкурсні пропозиції повинні залишатися чинними впродовж шістдесяти (60) календарних днів з граничного терміну подання конкурсних пропозицій.

Конкурсні процедури

Запитання щодо конкурсу можна надсилати в електронному вигляді за ел. адресою centr.gromada@gmail.com .

Конкурсні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників конкурсу, що їх подали, до повного завершення надання послуг/передачі товару/послуги.

Конкурсні документи повинні бути складені українською мовою та надіслані до 23:59 26 липня 2020 року у форматі:

— В електронному вигляді (відскановані у форматі JPEG чи PDF) на електронну адресу centr.gromada@gmail.com з темою “Відкритий конкурс» за проектом «Розвиток діяльності центру підтримки діалогових практик та мережі громадських медіаторів як інструменту пошуку порозуміння, підвищення участі громадян та вирішення конфліктів в місцевих громадах Донбасу», Громадська організація «Центр розвитку місцевих громад

Всі конкурсні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 23-59 26 липня 2020 року, розгляду не підлягатимуть.

Визначення переможця конкурсу, відбудеться шляхом розгляду та перевірки наданих пропозицій на відповідність умовам конкурсу, викладеним у конкурсній документації. Перевага буде надана постачальнику, пропозиція якого відповідатиме зазначеним в конкурсному оголошенні критеріям та пропонуватиме найнижчу ціну.

Результати конкурсу будуть повідомлені організатором учасникам конкурсу шляхом надсилання відповідних повідомлень електронною поштою протягом не більше ніж трьох робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців. 

10:35
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Здійснено в рамках проекту за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США
Supported by the Democracy Grants Program of the U.S. Embassy to Ukraine. The views of the authors do not necessarily reflect the official position of the U.S. Government