Про проект

«Муніципальна варта» це проект, який наддасть можливість кожному мешканцю Луганщини отримати інформацію про депутатів районних та більшості міських рад, подати офіційний запит, оцінити діяльність депутатів своєї ради, поставивши оцінку чи залишивши відгук.


«Муніципальна варта» це комунікаційний майданчик між виборцями та місцевою владою, який дозволить ефективно вирішувати місцеві проблеми, публічно обговорювати вважливі для громад рішення, налагодити співпрацю місцевих депутатів та громадських активістів.


«Муніципальна варта» це проект, який наддасть активним громадянам інструменти моніторингу місцевої влади, контролю за виконанням їх передвиборчих обіцянок, аналізу їх роботи на виборчих округах.

«Муніципальна варта» запрошує всіх активних громадян приєднуватись до роботи платформи в якості волонтерів та контролювати місцеву владу разом.

Здійснено в рамках проекту за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США
Supported by the Democracy Grants Program of the U.S. Embassy to Ukraine. The views of the authors do not necessarily reflect the official position of the U.S. Government