В Сєвєродонецьку поліція та громадськість говорили про проблеми безпеки в громаді

20 вересня 2018
article540.jpg

19 вересня в кризовому медіа-центрі “Сіверський донець” пройшла зустріч представників патрульної поліції з представниками ЗМІ, громадськими активістами та місцевими мешканцями. Спікерами заходу стали лейтенант поліції Булгакова Дар'я Олександрівна, лейтенант поліції Князева Єлизавета Іванівна та капрал поліції Єфремов Ігор Геннадійович.
 

 

Під час зустрічі, учасники почули звіт патрульної поліції за результатами роботи, обговорили проблеми та потреби у безпеці, методи комунікації громадян та поліції, залучення громадян до охорони правопорядку в громадах.


«Такі зустрічі поліції з громадськість створюють платформу для взаємодії та співпраці в громаді, спільного вирішення проблем безпеки та залучення громадян до охорони правопорядку в громаді», - відзначив Сергій Кошель, керівник Сєверодонецького офісу Мережі правового розвитку при ГО "Громадська платформа".

 

Метою проекту «Безпечна громада міста Сєвєродонецьк: спільна відповідальність мешканців та поліції», що здійснюється ГО “Громадська платформа” за підтримки Програмної ініціативи «Права людини та правосуддя» Міжнародного фонду «Відродження» є впровадження інструментів підзвітності поліції та створення безпечного середовища на рівні громади міста Сєвєродонецьк.
 

Коментарі (0)

Немає коментарів. Ваш буде першим!

Додати коментар