В Сєвєродонецьку поліція налагоджує співпрацю з молоддю та батьківськими комітетами

18 квітня 2018
article526.jpg

16 та 17 квітня в місті Сєвєродонецьк за ініціативи ГО "Громадська платформа" пройшли інформаційні зустрічі представників патрульної поліції зі студентами та батьківськими комітетами.

 

 

Патрульні під час зустрічей обговорили з учасниками такі теми, як питання та проблеми, що виникають у студентів у сфері безпеки, зручні форм співпраці, методи комунікації поліції зі студентами та їх батьками. Студенти з цікавістю слухали представників поліції та ставили різні запитання, а поліцейські, в свою чергу, вичерпно та щиро на них відповідали. Серед інших, студентів та батьків цікавило питання законності вимог поліцейських в певних ситуаціях та варіанти поведінки у різних небезпечних ситуаціях.


Також представники поліції поінформували студентів про набір доскладу патрульної поліції, відповіли на питання щодо навчання та проходження служби. В результаті молодь та дорослі за короткий проміжок часу змогли дізнатися про права та обов’язки правоохоронців та свої дії у спілкуванні з поліцією та багато іншої корисної інформації.

 

Як відзначив Сергій Кошель, керівник Сєвєродонецького офісу Мережі правового розвитку при ГО "Громадська платформа", такі зустрічі поліції з різними цільовими аудиторіями спрямовані на реалізацію прав та підвищення обізнаності у питаннях безпеки цих груп населення. Завдяки цим зустрічам представники поліції показують, що вони хочуть бути відкритими, допомогти у вирішенні питань безпеки, бути корисними для суспільства, зарадити вчиненню правопорушень і тим самим підвищують кредит довіри населення.

 

Метою проекту «Безпечна громада міста Сєвєродонецьк: спільна відповідальність мешканців та поліції», що здійснюється ГО “Громадська платформа” за підтримки Програмної ініціативи «Права людини та правосуддя» Міжнародного фонду «Відродження» є впровадження інструментів підзвітності поліції та створення безпечного середовища на рівні громади міста Сєвєродонецьк. 

Коментарі (0)

Немає коментарів. Ваш буде першим!

Додати коментар