У Старобільському СІЗО відбувся моніторинг дотримання виборчих прав

20 квітня 2019
article566.jpg

 18 квітня Громадський омбудсмен Сергій Кошель разом з директором Старобільского місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Ткаченко Артемом провели зустріч з адміністрацією Старобільского СІЗО начальником Череватим Михайлом та заступником Іващенко Максимом. 

 

Метою візиту був моніторинг забезпечення виборчого права засуджених установи. Здійснений  згідно Меморандуму про співпрацю з Уповноваженим Верховної Ради з прав людини стосовно дотримання виборчих прав осіб, які перебувають у Старобільскому СІЗО.


Під час зустрічі здійснено огляд приміщення спеціальної виборчої дільниці, інформаційних стендів з інформацією про виборче законодавство, надано інформацію засудженим про діяльність виборчого омбудсмена, виборчі права та порядок голосування. Гості установи мали змогу поспілкуватися із засудженими конфіденційно.

Нагадую, з питань порушення виборчого законодавства та виявленні таких порушень можна звернутися до громадського омбудсмена із захисту виборчих прав Громадської мережи ОПОРА в Луганській області Кошеля Сергія за адресом: м. Сєвєродонецьк, вул. Курчатова, 7, тел: 093 576 15 52, E-mail: luh.elect.omb@opora.org.ua

Коментарі (0)

Немає коментарів. Ваш буде першим!

Додати коментар