У Сєвєродонецьку молодь дізналась про виборчі права громадян

21 квітня 2019
article568.jpg

18 квітня 2019 у місті Сєвєродонецьк громадський омбудсмен разом з директором Сєвєродонецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Володимиром Богушем провів зустріч зі студентами СНУ ім. В. Даля, де обговорили цікаві для студентів питання: підкуп виборців, незаконна агітація та інше. 

Розповіли студентам, які 31 березня вперше братимуть участь у виборах про виборчі права громадян України, а також про те, наскільки важливо не нехтувати цим правом, завжди реалізовувати його.

Під час зустрічі обговорили зі студентами їх активність у виборчому процесі, основні права, обов'язки та відповідальність.

Незважаючи на проявлений інтерес до виборчого процесу та особливостей його проведення, переважна більшість присутніх студентів не скористалася своїм правом вибору під час виборів Президента України 31 березня 2019 року, зокрема через не зміну місця голосування.

Проте, переважна більшість заявила про бажання зміни місця голосування з метою реалізувати своє виборче право у другому турі.

Коментарі (0)

Немає коментарів. Ваш буде першим!

Додати коментар