У Сєвєродонецьку говорили про плани ремонту доріг на 2018 рік

23 грудня 2017
article511.jpg

20 грудня у приміщенні City HUB (м. Сєвєродонецьк) відбулось засідання прес – клубу на тему "Ремонт доріг у Сєвєродонецьку: успіхи, виклики та проблеми". Головним спікером заходу виступив директор КП «Сєвєродонецьккомунсервіс» Олег Кравцов.
 

 

Спершу він зазначив, що станом на листопад місяць було відремонтовано 5200 метрів квадратних дорожнього покриття. На ці роботи витрачено 1 млн. 732 тисячі гривень. З міської казни виділялося 1 млн. 871 тис. гривень. Погодні умови не дозволили привести в порядок дороги вулиць Гоголя і Горького. Капітальний ремонт доріг обійшовся місту в 4 млн. 800 тисяч гривень. Олег Володимирович також акцентував увагу на тому, що в місті немає спеціалізованих підприємств, які б професійно займалися будівництвом і ремонтом доріг. Кілька років поспіль доводиться працювати з КП «Кремінський «Агрошляхбуд». В цьому році вперше були залучені підприємства Лисичанська.

 

Як додав Олег Кравцов: «У планах на 2018 рік капітальний ремонт вулиць Богдана Ліщини, Синецької і Вілісова, проблемних ділянок проспекту Гвардійський та вулиці Науки, але все буде залежати від бюджету-2018».

 

Вадим Любченко, який брав участь у заході і є, за його словами, єдиним підприємцем в Сєвєродонецьку, який займається ремонтом асфальтового покриття доріг інноваційним методом інфрачервоного нагріву, у цьому році експериментував на міських дорогах, набирався досвіду в цій справі. Як зізнався сам Вадим: «З відремонтованих в квітні ям, 60% в липні довелося доробляти. Так як фахівців в Україні, що повністю володіють новою технологією немає. Я використовую старий асфальт. Якщо йому більше 30 років, то він при розплавленні стає трухою». Вадим Любченко має намір у 2018 році використовувати нову технологію для ремонту сєвєродонецьких тротуарів, які сьогодні в місті в гіршому стані, ніж дороги.

 

Проект «Муніципальна варта: ремонт доріг на Луганщині під контролем громадськості» реалізується ГО «Суспільна Служба Правової Допомоги» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Погляди учасників заходу не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США.
 

Коментарі (0)

Немає коментарів. Ваш буде першим!

Додати коментар