У Рубіжному громадськість обговорила інструменти соціальної адаптації ВПО та ветеранів АТО з інвалідністю

22 червня 2017
article477.jpg

У Рубіжному громадськість обговорила інструменти соціальної адаптації ВПО та ветеранів АТО з інвалідністю

22 червня представники ГО “Суспільна служба правової допомоги” провели прес-клуб «Адаптація ВПО та ветеранів АТО з інвалідністю: роль медіа та влади» в місті Рубіжне. В заході прийняли участь громадські активісти, журналісти, представники міської влади, внутрішньо переміщенні особи з обмеженими можливостями та мешканці Луганської області.


 

 

Під час медіа-клубу учасники розглянули проблеми доступу людей з інвалідністю до соціальних об’єктів в містах Луганщини, обговорили можливості облаштування важливих для ВПО ветеранів АТО соціальних об’єктів відповідно до потреб людей з обмеженими можливостями та розглянули проблеми соціального захисту ВПО ветеранів АТО з інвалідністю.

 

“Такі заходи допомагають поділитись досвідом, обговорити важливі проблеми, яка зараз справді турбують ВПО з інвалідністю. Сподіваємось, що завдяки прийняттю Програми соціального захисту та адаптації ВПО ветеранів АТО з інвалідністю в Луганській області, ми створимо дієву модель допомоги цим людям”, - наголосив голова ГО “Суспільна служба правової допомоги” Максим Данильченко.

 

Нагадаємо, що в березні експерти ГО «Суспільна служба правової допомоги» розробили проект Програми соціального захисту та адаптації ВПО та ветеранів АТО з обмеженими можливостями в Луганській області. Ознайомитись з розробленим проектом Програми можна за посиланням: http://issuu.com/psla4/docs/draft_luhansk_oblast.

 

Слідкуйте за новинами ГО “Суспільна служба правової допомоги” в соціальних мережах:
www.facebook.com/sspd.lug
www.vk.com/psla_donbas  

 

Ініціатива активних громадян в підтримку ВПО та учасників АТО – осіб з інвалідністю в Донбасі» реалізується ГО “Суспільна служба правової допомоги” в рамках проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив», що адмініструється у регіоні Донецькою обласною організацією ВГО «Комітет виборців України» (Загальноукраїнське адміністрування проекту здійснює ГО Центр «Жіночі перспективи») за фінансової підтримки Європейського Союзу.
 

Коментарі (0)

Немає коментарів. Ваш буде першим!

Додати коментар