У Кремінній ВПО та громадськість вчились захищати свої права

26 червня 2017
article480.jpg

18 червня в місті Кремінна за ініціативи ГО “Суспільна служба правової допомоги” було проведено семінар "Як ВПО з ВІЛ, гепатитом та туберкульозом можуть захистити свої права?".
 

 

Протягом семінару учасники дізнались про нормативно-правову базу, що регулює соціальний захист ВПО з ВІЛ, гепатитом та туберкульозом, можливості отримання соціальної та медичної допомоги, пенсійне забезпечення ВПО з ВІЛ, гепатитом та туберкульозом. Важливою частиною заходу стало обговорення порушень прав людей з ВІЛ, гепатитом та туберкульозом в частині доступу до соціальних послуг житла, ефективність реабілітаційних програм і заходів щодо активізації життєдіяльності ВПО з ВІЛ, гепатитом та туберкульозом.


- Наша мета це створення єдиних стандартів надання правової та соціальної допомоги ВПО з ВІЛ, гепатитом та туберкульозом в Луганській області, яка об’єднає зусилля в трикутнику влада, громадськість та медичні заклади, - заявив голова ГО “Суспільна служба правової допомоги” Максим Данильченко.

 

Діяльність організовано в межах реалізації гранту, що наданий Проектом Ради Європи “Посилення захисту прав людини внутрішньо переміщених осіб в Україні” .

 

Коментарі (0)

Немає коментарів. Ваш буде першим!

Додати коментар