У Кремінній створено Інклюзивний ресурсний центр для людей з інвалідністю

29 серпня 2018
article538.jpg

У серпні у місті Кремінна почав працювати Інклюзивний ресурсний центр для людей з інвалідністю в місті Кремінна.  

Про це повідомили під час прес-конференції 28 серпня, представники ГО “Громадська платформа”, які реалізують проект “Підвищення спроможності людей з інвалідністю захищати власні права в Луганській області”.

 

Мета роботи Інклюзивного ресурсного центру для людей з інвалідністю в місті Кремінна — збільшення впливу людей з інвалідністю у процесах прийняття рішень на рівні місцевих громад Луганщини. Відвідувачі центру зможуть отримати юридичну та психологічну підтримку, отримати корисні інформаційні та просвітницькі матеріали, долучитись до громадських ініціатив, які реалізовують активісти в громадах.

 

— Під час реалізації проекту, ми плануємо зосередити свою увагу на вирішенні правових та соціальних потреб людей з інвалідністю, підготовці пропозицій до нормативно-правової бази та рекомендацій щодо створення доступного середовища на місцевому рівні, — заначила заступник голови організації Марина Єркович.

 

Адреса — м. Кремінна, пл. Красна, 20, час роботи: понеділок-п’ятниця, з 10 до 17.
Контактний телефон — +380 66 350 22 92.

 

Проект “Підвищення спроможності людей з інвалідністю захищати власні права в Луганській області” реалізується ГО “Громадська платформа” за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.
 

Коментарі (0)

Немає коментарів. Ваш буде першим!

Додати коментар