Представників місцевого самоврядування та громадських активістів Лисичанська навчать заходам профілактики та протидії ВІЛ, гепатиту та туберкульозу та алгоритмам роботи з вразливими групами населення

16 серпня 2017
article483.jpg

17 серпня ГО “Суспільна служба правової допомоги” запрошує медичних працівників, депутатів, журналістів, представників органів місцевого самоврядування, внутрішньо переміщених осіб, місцевих мешканців, Луганської області до участі у семінарі "Надання ефективної правової та соціальної допомоги ВПО з ВІЛ, гепатитом та туберкульозом". 

 

Семінар буде присвячений підвищенню спроможності відповідних органів влади, державних службовців, працівників галузі охорони здоров’я, неурядових організацій та інших зацікавлених сторін ефективно захищати права ВПО, у тому числі через покращення доступу ВПО до засобів правового захисту, підвищення спроможності реагувати на порушення їх прав та надавати психологічну, медичну та соціальну підтримку ВПО з ВІЛ, гепатитом та туберкульозом. 


Основна мета заходу - підвищити рівень професійної компетенції працівників місцевого самоврядування, установ охорони здоров’я, волонтерських організацій щодо надання послуг особам, які були внутрішньо переміщені та іншим категоріям клієнтів, які пережили психологічну травму. 


Учасники заходу говоритимуть про наступні теми:
− різниця між стресом та травмою, поняття «синдром професійного вигорання» - його причини, симптоми, стадії, а також методи профілактики;
− особливості медичного обслуговування ВПО та місцевих мешканців з ВІЛ, гепатитом та туберкульозом;
− стандарти правової та психологічної допомоги ВПО та місцевих мешканців з ВІЛ, гепатитом та туберкульозом;
− алгоритм роботи з вразливими групами населення;
− принципи роботи державних та недержавних органів із вразливими групами населеннями (медичні установи, правоохоронні органи, громадські організації).

Запрошені учасники – медичні працівники, представники громадських організацій, внутрішньо переміщені особи, представники громадської організацій «Всеукраїнська мережа ЛЖВ».


Місце проведення – м. Лисичанськ, проспект Переможців 94. Початок заходу – о 12.00 17 серпня 2017 року.


Контактний телефон - 0990649654, Максим Данильченко


Діяльність організовано в рамках реалізації гранту, що наданий Проектом Ради Європи “Посилення захисту прав людини внутрішньо переміщених осіб в Україні”.
 

Коментарі (0)

Немає коментарів. Ваш буде першим!

Додати коментар