Поточний ремонт доріг у Сєвєродонецьку. Як громаді не дати заробити на собі двічі?

23 листопада 2017
article501.jpg

У середу 8 листопада мешканці вулиці Лісна звернулися до клубу «Ефективне місто» за допомогою. Багато років вони вимагали від органів місцевого самоврядування відремонтувати їх вулицю. За 30 років вона перетворилася майже на суцільний жах. І от, нарешті, приїхала бригада робітників та стала зрізати пошкоджений асфальт. 

 

Проте раділи вони не довго. Вже наступного дня стало зрозуміло, що ремонт не буде проводитися якісно. Виконуючи, так званий, поточний ремонт, там де потрібно було зробити капітальний, працівники бригади ДП ЛСУ №10 засипали суміш піску чи то з землею, чи то з просіяним сміттям. На їх думку, цього достатньо для того щоб підготувати вибоїну до зчеплення з новим асфальтом.

 

 

 

Згідно з нормами проведення поточного ремонту дорожнього покриття, на місті піску повинен був бути принаймні щебінь. Проте привезений щебінь чомусь опинився за межами дорожнього полотна. А саме безпосередньо біля приватних будинків. Чому так сталося, ніхто з присутніх пояснити не зміг.

 

 

Ремонтна бригада відмовилася надавати жодні документи, навіть наряд на проведення робіт. Але після виклику поліції та журналістів обласного телеканалу, розмова перейшла в іншу площину. Заява мешканців вулиці та активних громадян щодо неякісного виконання ремонтних робіт була прийнята двома нарядами патрульної поліції. Реакція керівників КП «Сєвєродонецькомунсервіс», як замовників цих ремонтних робіт після цих заходів не забарилася. Вже сьогодні, 9 листопада, з ям було прибрано сміття та закладено щебінь.

 

 

Наразі питань багато. Проте клуб «Ефективне місто» буде слідкувати за подальшим перебігом цих ремонтних робіт. Бо найголовніший висновок що можна зробити з цієї гучної ситуації, це те що тільки свідома та активна позиція громадян може змінити поточний стан речей. Тому учасники клубу закликають мешканців Сєвєродонецька долучатися до спільної роботи задля доброустрою рідного міста.

 

Найближчий тиждень учасники клубу будуть збирати будь яку інформацію від містян щодо необхідності ремонту тих чи інших ділянок доріг, у тому числі між квартальних переїздів, тротуарів та освітлення, щоб передати зібрані матеріали місцевому самоврядуванню та домогтися включення найгостріших ділянок до плану ремонтних робіт на наступний рік. Тож долучайтеся до нашої ініціативи та надсилайте будь яку інформацію на пошту gromady.sever@gmail.com.

Клуб «Ефективне місто» засновано задля відкритого обговорення та напрацювання концепції вирішення проблем доріг у місті. Учасниками клубу стали громадські діячі, депутати місцевого самоврядування та активні громадяни Сєвєродонецька. Ідея клубу полягає в тому, щоб знайти успішні приклади, де об’єднання зусиль місцевого самоврядування та активної громадськості дозволило б вирішити міські проблеми. Клуб «Ефективне місто» — платформа де небайдужі мешканці змогли б розробити та запропонувати місцевій владі свої пропозиції для вирішення проблеми. Тож запрошуємо всіх долучатися та спільними зусиллями змінювати рідне місто на краще.

 

Координатор руху «Сильні громади» у Сєвєродонецьку Тетяна Бондаренко 

Коментарі (0)

Немає коментарів. Ваш буде першим!

Додати коментар