Набір до Школи громадського контролю в місті Кремінна

1 березня 2018
article515.jpg

ГО “Суспільна служба правової допомоги” запрошує громадських активістів, правозахисників та інших зацікавлених сторін з Луганської області долучитись до участі в "Школі громадського контролю", що буде проходити в місті Кремінна (Луганська область).
 

 

Учасники школи отримають можливість впродовж навчання відвідати 4 тренінги за темами:


1. "Аналіз тендерів та державних закупівель", на якому учасники зможуть дізнатись механізм здійснення аналізу тендерів та державних закупівель та відпрацювати його на практиці, використовуючи портал публічних закупівель ProZorro.


2. "Онлайн інструменти боротьби з корупцією в роботі НУО", де буде надана інформація про такі інструменти, як залучення громадян до процесу ухвалення владних рішень, проводення експертних досліджень та незалежних моніторингів та інші.


3. "Як зробити антикорупційне розслідування: співпраця зі ЗМІ та блогерами", на якому буде докладно вивчений алгоритм дій проведення антикорупційного розслідування у співпраці з засобами масової інформації.


4. "Адвокація антикорупційних ініціатив на місцевому рівні", що надасть можливість ознайомитися з успішними практиками проведення адвокасі-кампаній, дізнатися, як спланувати та реалізувати адвокаційну діяльність, враховуючи наявні організаційні ресурси та різнобічні фактори, які впливають на проблемну ситуацію та багато іншої цікавої інформації.

 

Долучитись до участі в "Школі громадського контролю" можна заповнивши анкету учасника за посиланням — https://goo.gl/forms/9Oj9Xnc9bBDqBFBw2 до 15 березня 2018 року.

 

Проект «Муніципальна варта: ремонт доріг на Луганщині під контролем громадськості» реалізується ГО «Суспільна Служба Правової Допомоги» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Погляди учасників заходу не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США.

 

Коментарі (0)

Немає коментарів. Ваш буде першим!

Додати коментар