На Луганщині зареєстровано перших кандидатів на виборах до об’єднаних громад

4 жовтня 2017
article493.jpg

Територіальні виборчі комісії на засіданнях зареєстрували перших 16 кандидатів на посаду голів та депутатів селищних і сільських рад в ОТГ. З них 4 кандидати на посаду голів ОТГ та 12 кандидатів у депутати.
 

 

На виборах до Біловодської селищної об’єднаної територіальної громади вже зареєстровано перших трьох кандидатів в депутати. 29 вересня Біловодська селищна ТВК зареєструвала Миколу Дьяченка (пенсіонер, депутат Брусівської сільської ради), Анатолія Сича (приватний підприємець, депутат Євсузької сільської ради) та Анатолія Старікова (фізична особа-підприємець, депутат Бараниківської сільської ради). На посаду голови Біловодської селищної ОТГ ще не було подано документів від жодного з кандидатів.


28 вересня 7 кандидатів зареєструвала Красноріченська ТВК. Кандидатом на посаду голови Красноріченської ОТГ було зареєстровано Івана Оридорогу(працює в ФГ «Мрія» і є депутатом Красноріченської селищної ради). Кандидатами в депутати на даний до Красноріченської ОТГ офіційно є Тетяна Бірюченська(заступник директора Бараниківської ЗОШ), Наталія Гнилицька (секретар, депутат Новоолександрівської сільської ради), Ірина Пухкало (депутат Красноріченської селищної ради), Володимир Чекмаров (соціальний педагог в Красноріченській ЗОШ), Олег Березін (депутат Новоолександрівської сільської ради) та Андрій Федоров (завідуючий Новоолександрівського ФАП). Усі вищезазначені кандидати є самовисуванцями.


Також 28 вересня було зареєстровано двох кандидатів-самовисуванців на участь у виборах до Нижньодуванської селищної громади. На голову ОТГ балотується Віталій Стешенко (директор Нижньодуванської дитячо-юнацької спортивної школи) та кандидатом в депутати зареєстровано Олену Довгаль (тимчасово не працює).


Привільська сільська ТВК провела вже 2 засідання, на яких було зареєстровано чотирьох кандидатів для участі в виборах до ОТГ. 27 вересня на засіданні Привільської ТВК було зареєстровано кандидата на посаду голови ОТГ Сергія Лихоманова (голова Тимоновської сільської ради Троїцького району). 29 вересня пройшло друге засідання Привільської сільської ТВК, де зареєстрували ще 3 кандидатів. Так на посаду голови ОТГ також балотуватиметься Валентина Харківська (секретар та виконуюча обов’язки голови Привільської сільської ради) та двоє кандидатів прийняли рішення балотуватись на депутатів до новоствореної ОТГ: Сергій Мисяченко (ветеринарний лікар на митному пості «Троїцьке») та Богдан Самойленко (агроном в СФГ «Орхідея»). 


Слід відзначити, що всі зареєстровані 16 кандидатів є самовисуванцями. Найстаршим кандидатом є Іван Оридорога (1929 р.н.), а наймолодшим – Наталія Гнилицька (1978 р.н.).


Громадянська мережа ОПОРА зазначає, що згідно з ч.4 ст.42 та ч. 4 ст. 43 Закону України «Про місцеві вибори» територіальна виборча комісія не пізніш як на третій день з прийняття заяви про кандидата у депутати в одномандатному виборчому окрузі та кандидата на посаду сільського, селищного, міського голови, старости та доданих до неї необхідних документів, але не пізніш як за 23 дні до дня голосування приймає рішення про реєстрацію кандидата або про відмову в його реєстрації, тобто до 4 жовтня 2017 року згідно з календарним планом Центральної виборчої комісії.


Відзначимо, що в Громадянській мережі ОПОРА працює «гаряча лінія», на яку можна звертатися в разі виникнення проблем чи потреби консультацій щодо виборів – (044) 591-44-44 (вартість дзвінків згідно з тарифами вашого оператора).


За коментарями звертайтеся:
Максим Данильченко,
довготерміновий спостерігач за виборами у Луганській області
тел.: 099 064 96 54
email: opora-lug@ukr.net
 

Коментарі (0)

Немає коментарів. Ваш буде першим!

Додати коментар