На Луганщині ремонт доріг проводиться під контролем громадськості

4 квітня 2018
article521.jpg

Громадською організацією «Суспільна служба правової допомоги» в рамках проекту «Муніципальна варта: ремонт доріг на Луганщині під контролем громадськості» було розроблено інтерактивну карту "Дорогі дороги Луганщини - скільки коштує ремонт доріг в твоєму місті?".
 

 

Карта стане корисним онлайн інструментом візуалізації бюджетних витрат на ремонт доріг в Луганській області, окрім цього мешканці зможуть додавати на карту проблемні ділянки доріг, які потребують ремонту, а юристи нашої організації формуватимуть офіційні звернення до ОМС з цього приводу та контролюватимуть вирішення цих питань.

 

«Найперше, слід чітко усвідомлювати за рахунок яких коштів будуть проводитись ремонтні роботи. Враховуючи обсяги фінансування, вибравши ділянки з найгіршим станом дорожнього полотна, ми побачимо повну картину. У цьому році на ремонт доріг виділено чимало коштів, але і їх недостатньо для повного вирішення проблеми якості дорожнього покриття в області. Проаналізувавши дані внесені нами до інтерактивної карти громадськість може з’ясовувати чому саме у визначених ділянках проводитиметься ремонт, співставити якість та об'єм проведених робіт з затраченими на це коштами, у разі невідповідностей звернутись до органів влади із відповідними запитами чи скаргами і таким чином особисто контролювати весь процес і забезпечити  максимально ефективне виконання ремонту доріг, адже це буде найкращим запобіжником щодо можливих зловживань» - зазначив юрист ГО “Суспільна служба правової допомоги” Максим Боков.

 

Проект «Муніципальна варта: ремонт доріг на Луганщині під контролем громадськості» реалізується ГО «Суспільна Служба Правової Допомоги» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Погляди учасників заходу не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США.

 

Коментарі (0)

Немає коментарів. Ваш буде першим!

Додати коментар