На Луганщині обговорювали вибори президента України

17 квітня 2019
article560.jpg

15 квітня громадський омбудсмен провів зустріч з представниками Місії зі спостереження за президентськими виборами, Бюро з демократичних інститутів і прав людини, Організації з безпеки та співробітництва в Європі ОБСЄ/БДІПЛ  Джуліаном Нанді і Карен Скіппер.

 

Обговорили Вибори президента України 31 березня 2019 року, які відбувались у конкурентних умовах, виборці мали широкий вибір серед кандидатів і явка була високою.

 

 Під час зустрічі говорили про те, що у передвиборний період положення законодавства часто не застосовувались належним чином великою кількістю учасників процесу, що негативно вплинуло на довіру до органів управління виборчим процесом, застосування правил фінансування кампаній та ефективність вирішення виборчих спорів. Фундаментальні свободи загалом поважилися.

 

Усі кандидати мали можливість вільно здійснювати передвиборну агітацію. Втім, зустрічались численні та достовірні свідчення зловживання державними ресурсами та підкупу виборців.

 

Нагадую, з питань порушення виборчого законодавства та виявленні таких порушень можна звернутися до громадського омбудсмена із захисту виборчих прав Громадської мережі ОПОРА в Луганській області Кошель Сергія за адресою: м. Сєвєродонецьк, вул. Курчатова, 7, тел: 093 576 15 52, E-mail: luh.elect.omb@opora.org.ua

 

Коментарі (0)

Немає коментарів. Ваш буде першим!

Додати коментар