На Луганщині обговорюють складнощі передвиборчої кампанії

21 березня 2019
article558.jpg

 20 березня громадський омбудсмен із захисту виборчих прав ГМ ОПОРА в Луганській області Сергій Кошель провів зустріч з представниками Канадської Місії зі спостереження за виборами Романом Дощаком, Соней Міцкевич та перекладачкой з Луганська Вікою.

Провели оцінку виборчого процесу під час чергових виборів Президента України, проведення виборчої кампанії на території області, складнощі проведення предвиборчої кампанії, про можливість голосування громадян України що мешкають на непідконтрольній уряду України території та загальну електоральну атмосферу.

Канадська місія високо оцінила виконання Україною зобов’язань ОБСЄ та інших міжнародних стандартів демократичних виборів, а також національного законодавства.

Нагадую, з питань порушення виборчого законовства та виявленні таких порушень можна звернутися до громадського омбудсмена із захисту виборчих прав Громадської мережи ОПОРА в Луганській області Кошель Сергія за адресою: м. Сєвєродонецьк, вул. Курчатова , 7, тел: 093 576 15 52, E-mail: luh.elect.omb@opora.org.ua 

Коментарі (0)

Немає коментарів. Ваш буде першим!

Додати коментар