На Луганщині людей з інвалідністю вчяться захищати власні права

16 листопада 2018
article548.jpg

14 та 15 листопада у Новоайдарі та Станиці Луганській пройшли тренінги для людей з інвалідністю «Функціональні обмеження не обмежують наші права», які організовано представниками ГО “Громадська платформа”. 

 

Учасники семінару, якими стали люди з інвалідністю, представники організацій що опікуються проблемами людей з інвалідністю та інших маломобільних категорій громадян, отримали практичні навички з питань громадської участі у процесі прийняття рішень на місцевому рівні. Було розглянуто проблеми в реалізації прав та інтересів осіб з інвалідністю в реалізації місцевих політик та лобіювання змін в місцевих громадах, надано практичні знання щодо формування навичок з розробки пропозицій системи захисту прав осіб з інвалідністю на місцевому рівні.

 

Нагадаємо, що за ініціативи ГО “Громадська платформа” працює Інклюзивний ресурсний центр для людей з інвалідністю в місті Кремінна. Мета центру в місті Кремінна - збільшення впливу людей з інвалідністю у процесах прийняття рішень на рівні місцевих громад Луганщини. Відвідувачі центру зможуть отримати юридичну та психологічну підтримку, отримати корисні інформаційні та просвітницькі матеріали, долучитись до громадських ініціатив, які реалізовують активісти в громадах.

 

Адреса Інклюзивного ресурсного центру для людей з інвалідністю в місті Кремінна - пл. Красна, 20, час роботи: понеділок-п’ятниця, з 10 до 17.

 

Проект “Підвищення спроможності людей з інвалідністю захищати власні права в Луганській області” реалізується ГО “Громадська платформа” за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.
 

Коментарі (0)

Немає коментарів. Ваш буде першим!

Додати коментар