На Луганщині громадськість буде контролювати ремонт доріг

4 листопада 2017
article497.jpg

03 листопада в кризовому медіа-центрі "Сіверський Донець" відбулась презентація проекту «Муніципальна варта: ремонт доріг на Луганщині під контролем громадськості», що реалізується громадською організацією «Суспільна служба правової допомоги» в Луганській області.
 

 

Про заплановані заходи, поставлені цілі та очікувані результати впровадженої ініціативи у жвавій дискусії розповідав журналістам та учасникам керівник організації Максим Данильченко.

 

«У найближчих планах проведення моніторингу тендерів та державних закупівель в сфері ремонту доріг в Луганській області в процесі якого буде здійснено: аналіз результатів тендерів та власників кампаній-переможців, проведені інформаційні запити до органів влади на витребування інформації про суми витрачених на ремонт відповідних ділянок доріг коштів, про умови укладених договорів і таке інше. Також буде організовано проведення громадської інспекції місць ремонту доріг в містах Сєвєродонецьк, Рубіжне, Лисичанськ, Кремінна, Новоайдар, Сватово. Учасниками інспекції стануть представники НУО, ЗМІ, поліції та органів місцевого самоврядування. Також буде дуже корисною співпраця з громадою. Фахівці даної галузі, поліція і кожний бажаючий може повідомляти організацію про підозри зловживань та корупційні складові у діяльності місцевих та державних органів у сфері ремонту доріг, про випадки неякісного ремонту доріг. Така інформація буде перевірятися спеціалістами організації відповідними інструментами, доречними у тому чи іншому випадку: через відкриті реєстри, систему публічних закупівель «Прозоро», запити, огляди місць проведення ремонту, дослідження фахівців і таке інше та у разі підтвердження передаватись до правоохоронних органів» — зазначив Максим Данильченко.

 

ГО «Суспільна служба правової допомоги» вже мала практику виявлення зловживань чиновників у сфері ремонту доріг в місті Рубіжне, шляхом перевірки договорів на проведення ремонту і співставлення з проведеними ремонтними роботами було зроблено очевидні висновки про надмірне витрачання коштів на обумовлену дорожню ділянку. Наразі матеріали за даною справою передані в органи прокуратури та ведеться розслідування.

 

Проект «Муніципальна варта: ремонт доріг на Луганщині під контролем громадськості» реалізується ГО «Суспільна Служба Правової Допомоги» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Погляди учасників заходу не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США.
 

Коментарі (0)

Немає коментарів. Ваш буде першим!

Додати коментар