Міжнародні спостерігачі та громадський омбудсмен обговорювали порушення виборче законодавство

18 квітня 2019
article571.jpg

17 квітня громадський омбудсмен провів зустріч з представниками Канадськой Місії зі спостереження за виборами Соней Міцкевич та перекладачкою з Луганська Катериною.

Під час зустрічі розмовляли про хід виборчої кампанії на території Луганській області та взагалі про атмосферу, складнощі проведення кампанії. Положення законодавства часто не застосовувались належним чином великою кількістю учасників процесу, що негативно вплинуло на довіру до органів управління виборчим процесом, застосування правил фінансування кампаній та ефективність вирішення виборчих спорів.


Кандидати мали можливість вільно здійснювати передвиборну агітацію. Фундаментальні свободи загалом поважалися. Втім, зафіксовані численні та достовірні свідчення зловживання державними ресурсами та підкупу виборців.

Нагадую, з питань порушення виборчого законодавства та виявленні таких порушень можна звернутися до громадського омбудсмена із захисту виборчих прав Громадської мережі ОПОРА в Луганській області Кошель Сергія за адресою: м. Сєвєродонецьк, вул. Курчатова , 7, тел: 093 576 15 52, E-mail: luh.elect.omb@opora.org.ua 

Коментарі (0)

Немає коментарів. Ваш буде першим!

Додати коментар