Луганщина: ТВК зареєстрували 312 кандидатів в депутати та на посади голів

12 жовтня 2017
article495.jpg

Чотири територіальні виборчі комісії на Луганщині 4-5 жовтня зареєстрували кандидатів в депутати та на посади голів об’єднаних територіальних громад.
 

Найбільша кількість зареєстрованих кандидатів була зафіксована у Біловодській селищній ОТГ. На посади депутатів балотується 102 кандидати, 52 кандидати змагатимуться за депутатський мандат як самовисуванці. Найбільше зареєстровано кандидатів від місцевих організацій партії «Наш край» — 23, також 16 кандидатів було висунуто від ВО «Батьківщина». По 4 кандидати висунули політичні партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» та «УКРОП». Найменший список кандидатів подала до участі в виборах Радикальна партія Олега Ляшка – 3 особи.

Крім того на посаду голови Біловодської селищна комісія зареєструвала 30 кандидатів. З них 26 самовисуванців: Наталія Великоцька, Оксана Вєрєщук, Ірина Гелетій, Раїса Гребенюк, Любов Дмитренко, Валентина Карабут, Світлана Коротун, Ніна Літовченко, Юлія Мажула, Ольга Марченко, Сергій Мельник, Ніна Морозова, Олександр Москальов, Ганна Нєлєпа, Олександр Нєлєпа, Наталія Нікішина, Олег Нотченко, Раїса Пергунова, Петро Самойлов, Ігор Скляр, Анастасія Федотова,  Вячеслав Філоненко, Валентина Фоміна, Олег Шматко, Антоніна Штокало, Руслан Якубовський.

Від партій на посаду голови Біловодської ОТГ балотуються 4 кандидати:
• Наталія Грігоріаді – «УКРОП»;
• Віктор Новохацький – Радикальна партія Олега Ляшка;
• Едуард Олєйніков – «Наш Край»;
• Євген Ткаченко – «Блок Петра Порошенко «Солідарність».

До Красноріченської селищної комісії було подано та зареєстровано всього 88 кандидатів. 83 кандидати балотуються на посади депутатів, серед яких 29 самовисуванців, 19 від ВО «Батьківщина», 11 подано від партії «Блок Петра Порошенко «Солідарність», по 7 кандидатів зареєстровано від партій «Наш край» і «УКРОП» та по 5 кандидатів балотуються у депутати від партій «Опозиційний Блок» та Радикальної партії Олега Ляшка.
Голову Красноріченської ОТГ виборці обиратимуть серед 5 кандидатів. 3 кандидати балотуються як самовисуванці: Іван Оридорога, Світлана Чернишова, Руслан Підгорний. 

Двох кандидатів на голову було висунуто політичними партіями:
• Віталій Жувако – «Блок Петра Порошенко «Солідарність»;
• Роман Мар’ясов – «Наш край».

62 кандидати було зареєстровано до участі в виборах Нижньодуванської ОТГ. Серед 57 кандидатів в депутати 13 осіб було подано від партії «Наш край». 11 кандидатів балотуються від Аграрної партії, така ж кількість кандидатів-самовисуванців. 8 кандидатів було висунуто партією «УКРОП». По 7 кандидатів змагатимуться за депутатське місце від «Блоку Петра Порошенко «Солідарність» та ВО «Батьківщина».

Ситуація з кандидатами на голову Нижньодуванської ОТГ ідентична з виборами голови Красноріченської ОТГ – 3 кандидати-самовисуванці та 2 від політичних партій:
• Віталій Стешенко – самовисування;
• Володимир Носов – «Наш край»;
• Наталія Лукащук – самовисування;
• Борис Циганок – самовисування;
• Віталій Росляк – «Блок Петра Порошенко «Солідарність».

Найменшу кількість кандидатів було зареєстровано в Привільській селищній ОТГ. Привільська сільська ТВК зареєструвала всього 41 кандидата. З 36 кандидатів в депутати 17 є самовисуванцями, 8 осіб балотується від ВО «Батьківщина», 7 кандидатів від партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» та 4 кандидати від «УКРОП».

Серед 5 кандидатів на посаду голови 3 кандидати є самовисуванцями та 2 від політичної партії:
• Сергій Лихоманов – самовисування;
• Валентина Харківська – самовисування;
• Мирослава Ляшенко – «Блок Петра Порошенко «Солідарність»;
• Євген Білущенко – самовисування;
• Валерій Гаврилов – «УКРОП».

Таким чином, в чотирьох ОТГ Луганщини бере участь 267 кандидатів у депутати та 45 кандидатів на посаду голів ОТГ. Серед 278 кандидатів в депутати 109 балотуються шляхом самовисування та 158 кандидатів висунулись від різних політичних партій («Блок Петра Порошенко «Солідарність» — 29 кандидатів; ВО «Батьківщина» — 50 кандидатів; «Наш край» — 43 кандидати; «УКРОП» — 23 кандидати; Радикальна партія Олега Ляшка – 8 кандидатів; «Опозиційний блок» — 5 кандидатів).

Відзначимо, що в Громадянській мережі ОПОРА працює «гаряча лінія», на яку можна звертатися в разі виникнення проблем чи потреби консультацій щодо виборів – (044) 591-44-44 (вартість дзвінків згідно з тарифами вашого оператора).

За коментарями звертайтеся:
Максим Данильченко,
довготерміновий спостерігач за виборами у Луганській області
тел.: 0990649654
email: opora-lug@ukr.net
 

Коментарі (0)

Немає коментарів. Ваш буде першим!

Додати коментар