Консультаційні бюро для громадян наддають правову та психологічну допомогу на Луганщині

31 травня 2018
article533.jpg

В містах Сєверодонецьк, Рубіжне та Кремінна вже 2 роки за ініціативи ГО “Громадська платформа” працюють офіси Консультаційного Бюро для громадян. Відтепер завдяки розширенню мережі у мешканців Лисичанська та Попаснянського району також є можливість за консультаціями, безоплатною правовою чи психологічною допомогою.
 

 

«Згідно статистичних даних, за останній рік роботи відділень Консультаційного Бюро для громадян в містах Рубіжне, Сєверодонецьк та Кремінському району зареєстровано понад 1000 звернень, з яких 23% - питання призначення, виплати та відновлення різних видів державної соціальної допомоги (адресної допомоги, по втраті годувальника, догляду за дитиною, тощо), призначення соціального статусу, що дає право на державні пільги та гарантії; біля 19% - призначення, перерахунок та поновлення пенсійних виплат, пільгове пенсійне забезпечення; 20,5% - порушення майнових прав, спадкові питання; 12% - сімейні відносини, права дитини; 11% - порушення трудових прав, питання, пов’язані з проходженням контрактної та строкової військової служби; 9,5% - відносини з банками, органами влади; 5% - призначення субсидії та інші питання», - зазначив керівник організації «Громадська платформа» Сергій Кошель.

 

Спеціалісти Бюро безоплатно надають інформацію і консультації у надзвичайних ситуаціях, перенаправляють питання від громадян до органів влади та надають соціально-психологічну й правову допомогу у разі необхідності. Для отримання допомоги необхідно звернутись за наступними адресами Консультаційного Бюро:


м. Сєверодонецьк, вул. Курчатова, 7, режим роботи: понеділок - п’ятниця з 10 до 17.
м. Рубіжне, проспект Кірова, 20, приймальні дні: понеділок - п’ятниця з 10 до 17.
м. Кремінна, пл. Красна, 20, приймальні дні: понеділок - середа з 10 до 17.
м. Лисичанськ, пр. Ленина 139, приймальні дні: понеділок - п’ятниця з 10 до 17.

 

Також консультацію можна отримати за телефонами «гарячої» лінії:
093 455 30 70
099 257 52 87

 

Ініціатива «Продовження роботи Консультаційного Бюро для громадян в містах Сєверодонецьк, Рубіжне, Лисичанськ, Кремінському та Попаснянському районах» реалізується ГО «Громадська платформа» та Програмою Розвитку ООН в Україні за підтримки Швейцарської Конфедерації та Уряду Швеції. Погляди висловлені в цій публікації, належать авторам і можуть не збігатись із офіційною позицією ПРООН в Україні, Швейцарською Конфедерацією та Урядом Швеції.
 

Коментарі (0)

Немає коментарів. Ваш буде першим!

Додати коментар