Як на Луганщині громадяни можуть отримати безкоштовну правову допомогу та психологічні консультації?

31 травня 2017
article472.jpg

Вже протягом двох років в містах Рубіжне, Сєверодонецьк та Кремінна за ініціативи ГО “Громадська платформа” працюють відділення Консультаційного Бюро для громадян. Спеціалісти Бюро надають інформацію і консультації у надзвичайних ситуаціях, перенаправляють питання від громадян до органів влади та надають соціально-психологічну й правову допомогу у разі необхідності.


 

 

«За останній рік до відділень Консультаційного Бюро для громадян в містах Рубіжне, Сєверодонецьк та Кремінна звернулось понад 1000 осіб, більшість звернень була присвячена оформленню соціальної допомоги, субсидій, поновлення пенсійних виплат та відносин з банками або органами влади», - зазначив керівник організації «Громадська платформа» Сергій Кошель.

 

Важливим компонентом проекту є активна співпраця Консультаційного Бюро для громадян з органами місцевого самоврядування та Луганською обласною державною адміністрацією з метою ефективного вирішення звернень та проблем громадян.

 

Адреси Консультаційного Бюро для громадян:
м. Сєверодонецьк, вул. Курчатова 7, режим роботи: понеділок-п’ятниця, з 10 до 17.
м. Рубіжне, проспект Кірова, 20, приймальні дні: понеділок-п’ятниця, з 10 до 17.
м. Кремінна, пл. Красна, 20: понеділок, вівторок, середа, з 10 до 17.

 

Телефони “гарячої” лінії:
093 455 30 70
099 257 52 87

 

Ініціатива «Продовження роботи Консультаційного Бюро для громадян в містах Сєверодонецьк, Рубіжне та Кремінському районі» реалізується ГО «Громадська платформа» та Програмою Розвитку ООН в Україні за підтримки Швейцарської Конфедерації та Уряду Швеції. Погляди висловлені в цій публікації, належать авторам і можуть не збігатись із офіційною позицією ПРООН в Україні, Швейцарською Конфедерацією та Урядом Швеції. 

Коментарі (0)

Немає коментарів. Ваш буде першим!

Додати коментар