Громадські активісти оголосили результати творчого конкурсу «Ефективна модель студентського самоврядування у моєму ВНЗ»

15 травня 2018
article529.jpg

Протягом лютого – квітня Студентським братством Луганської області було проведено конкурс есе серед студентської молоді Донбасу на тему: «Ефективна модель студентського самоврядування у моєму ВНЗ».  

Проведення конкурсу мало за мету  сформувати у представників органів студентського самоврядування  таких якостей і вмінь, які допоможуть їм в їх діяльності як лідерів органів студентського самоврядування, а також продукування серед молоді нових креативних ідей, які допоможуть удосконалити діяльність органів студентського самоврядування та впровадити їх.

Напрочуд неординарними виявились підходи авторів до ефективної моделі студентського самоврядування у ВНЗ, бачення яких вони викладали у своїх творах. Це говорить про досить високий рівень усвідомлення власної ролі у формуванні та діяльності органів студентського самоврядування та креативність мислення студентів відносно даної теми.

За результатами конкурсу експертною комісією визначені переможці, роботи яких відібрані серед інших як найкращі, та відповідали визначеним умовам написання творів і заявленим критеріям відбору.

Отже, переможцями конкурсу стали:
- Юлія Головіна, Східноукраїнський національний університет ім. В. Даля (Сєвєродонецьк)
- Ольга Гнатюк, Маріупольский державний університет
- Ткаченко Валерія, Луганський національний університет імені Т. Шевченко (Старобільськ)

Цю діяльність організовано ГО “Студентське братство Луганської області” в рамках «Програми сприяння громадській активності «Долучайся!»», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст заходів в рамках проекту є винятковою відповідальністю Pact та його партнерів i не обов’язково відображає погляди Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) або уряду США.
 

Коментарі (0)

Немає коментарів. Ваш буде першим!

Додати коментар