Громадськість обговорила ремонт доріг на Луганщині

Громадськість обговорила ремонт доріг на Луганщині

3 грудня 2020 року відбулася онлайн-конференція “Ремонт доріг на Луганщині” за участю заступника начальника Служби автомобільних доріг у Луганській області Олега Кравцова, журналістів друкованих та онлайн-ЗМІ, громадських активістів.

В ході заходу Олег Кравцов розповість про ремонт доріг на Луганщині, починаючи з 2010 року, про ремонт доріг та мостів у 2020 році, про проміжні підсумки роботи Служби автомобільних доріг у Луганській області цього року, про плани на 2021 рік.

За словами Олега Кравцова, 2020 рік став найбільш активними щодо ремонту доріг в області.

Олег Володимирович відповідав на питання журналістів щодо стану доріг між населеними пунктами, в тому числі розповів про нову технологію, яка цього року була впроваджена на Луганщині.

Захід відбувся в межах проекту «СІТІ-ХАБ: платформа діалогу громади та влади», що підтримується Програмою ООН із відновлення та розбудови миру.

12:55
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Здійснено в рамках проекту за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США
Supported by the Democracy Grants Program of the U.S. Embassy to Ukraine. The views of the authors do not necessarily reflect the official position of the U.S. Government