Що робити у випадках виробничої травми?

Що робити у випадках виробничої травми?

До Консультаційного бюро для громадян Красноріченської ОТГ, запровадженого громадською організацією “Спілка захисту громадянських свобод” звернувся Сергій В. З його слів було встановлено, що він переміщена особа з м. Луганська, працює автослюсарем на СТО. Нещодавно, коли він ремонтував черговий автомобіль, з ним трапився нещасний випадок: через поломку інструменту (домкрату) впав автомобіль та розтрощив йому кістку на руці. Чоловік переніс декілька операцій. Власник СТО відмовляється фіксувати факт отримання виробничої травми.

Олена Шашкова, юрист бюро пояснила, що дії власника неправомірні, він був зобов’язаний повідомити Фонд соцстрахування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України та створити комісію і зафіксувати факт отримання травми на виробництві.

Юрист склав скарги до Фонду соцстрахування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України та Державної інспекції України з питань праці.
Після розгляду інстанціями скарг була створена комісія, яка зафіксувала факт отримання чоловіком виробничої травми та склала про це акт форми Н1, що є підставою для виплат компенсації при виробничий травмі.
Проєкт «Діяльність нового Консультаційного бюро для громадян в Красноріченській ОТГ, м. Кремінна та сільських громадах Кремінського району» реалізується ГО «Спілка захисту громадянських свобод» за організаційної підтримки ГО «Взаємодія-Плюс» в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують тринадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

#UNRPP #ВзаємодіяПлюс

14:09
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Здійснено в рамках проекту за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США
Supported by the Democracy Grants Program of the U.S. Embassy to Ukraine. The views of the authors do not necessarily reflect the official position of the U.S. Government