В СІТІ ХАБ відбулася конференція щодо допомоги людям, постраждалим від пожеж

В СІТІ ХАБ відбулася конференція щодо допомоги людям, постраждалим від пожеж

Для з'ясування необхідної допомоги та взаємодії з владою у питаннях надання необхідної допомоги населенню в СІТІ ХАБ проведено конференцію за участю представників ГУ ДСНС України у Луганській області, Луганської ОДА-ВЦА, благодійних та громадських організацій, волонтерів, журналістів.

Світлана Плетнінцева, провідний фахівець відділу зв'язків із ЗМІ та роботи з громадськістю ГУ ДСНС України у Луганській області, розповіла про ситуацію з пожежами на Луганщині станом на ранок 6 жовтня.

В ході спілкування громадськості з'ясовано, що на сьогодні більш необхідно для людей інструменти для наведення ладу на території (лопати, граблі, рукавички, ведра, візки, тощо). Звернути увагу потрібно на організацію харчування (не вистачає волонтерів), обладнання місць постійного перебування людей туалетами, адже вони згоріли, та ліс вигорів також.

Волонтери вважають, що координації роботи не вистачає, та необхідно створювати штаб з ліквідації наслідків, куди б входили не тількі спеціальні служба, але і громадські та благодійні та міжнародні організації.

Також учасники дискусії звернули увагу на те, що не вистачає інформації, де можна отримати всю необхідну інформацію, в тому числі перелік документів, необхідних для компенсації на відновлення житла.

https://cityhub.media/68-v-siti-khab-vidbulasya-ko...

21:55
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Здійснено в рамках проекту за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США
Supported by the Democracy Grants Program of the U.S. Embassy to Ukraine. The views of the authors do not necessarily reflect the official position of the U.S. Government