В судах Луганської області пройшли тренінги з питань удосконалення комунікаційних навичок у роботі з вразливими категоріями населення

В судах Луганської області пройшли тренінги з питань удосконалення комунікаційних навичок у роботі з вразливими категоріями населення

3 та 4 вересня 2020 року за ініціативи Громадської організації«Правозахисний рух в підтримку прав біженців та відновлення демократичного Донбасу» в рамках проекту «Інформаційна підтримка відвідувачів місцевих загальних судів Донецької / Луганської області» було проведено серію тренінгів за темою: «Вдосконалення комунікаційних навичок у роботі з уразливими категоріями населення».

Тренером заходів стала Тетяна Вергун, психологиня, консультантка зі зв’язків із громадськістю, громадська діячка, журналістка.

3 вереснядля представників судової та правозахисної систем тренінг відбувся у приміщенні Новоайдарської районної адміністрації.

4 вересня для працівників апарату та суддів були проведені заняття в Сєвєродонецькому міському суді Луганської області.

Тренінги спрямовані на розвиток навичок роботи звразливими групами клієнтів працівників судових органів та органів системи БВПД, які здійснюють консультування та надають судові і правові послуги клієнтам, зокрема, постраждалим від домашнього насильства та гендерно обумовленого насильства, учасникам АТО, внутрішньо переміщеним особам, особам похилого віку, людям з інвалідністю.

До занять було включено програму з підвищення навичок комунікації працівників суду у роботі з людьми з інвалідністю, яка розроблена Національною школою суддів (НШСУ) у співпраці з РГБФ «Право і демократія».

«Проведені тренінги спрямовані на розвиток практичних навичок роботи з вразливими клієнтами, зокрема, налагодження ефективної комунікації, емпатичного слухання, інтерв’ювання та консультування тощо, а також врахування етичних та ціннісних аспектів під час роботи з клієнтами, які слугують підґрунтям для якісного надання правової допомоги, судових послуг та захисту прав людини» — розповідає керівник проекту Олексій Кормілецький.

ЦяпублікаціябулапідготовленавмежахПрограмиООНізвідновленняірозбудовимиру

зафінансовоїпідтримкиЄвропейськогоСоюзу. Думки, зауваження, висновкиаборекомендації, викладенівцьомудокументі, належатьавторамінеобов’язкововідображаютьпоглядиООНабоЄвропейськогоСоюзу.

22:40
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Здійснено в рамках проекту за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США
Supported by the Democracy Grants Program of the U.S. Embassy to Ukraine. The views of the authors do not necessarily reflect the official position of the U.S. Government