Відкритий тендер із закупівлі техніки

Відкритий тендер із закупівлі техніки

ГО «Суспільна Служба Правової Допомоги» в межах грантового проєкту RPP/2020/08/071/SC «СІТІ ХАБ: платформа діалогу громади та влади», що реалізується в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру, оголошує відкритий тендер на закупівлю техніки.

Дата оголошення про тендер: 11 вересня 2020 року

Термін подання тендерних пропозицій: до 18:00 25 вересня 2020 року

Предметом закупівлі є техніка, а саме:

Ноутбук Dell Inspiron 359 – 2 шт.

МФУ Canon PIXMA G3411 – 1 шт.

Камера Sony Action Cam FDR-X3000 – 1 шт.

Комплект студійного світла 1620 W LED Holder 4L2-5070-PLL – 1 шт.

Проектор BenQ MH733 – 1 шт.

Екран Lumi настінний 150" White Case – 1 шт.

Штатив для зйомки Eimage EI-717 – 1 шт.

Мікрофон Audix i5 – 4 шт.

Строк надання товарів: протягом 10 (десяти) днів від дати затвердження закупівлі тендерним комітетом організації та сплати коштів.

У вартість товару повинна бути включена доставка товару до м. Сєвєродонецьк Луганської обл.

Вимоги до постачальника товарів – учасника тендеру

До участі у тендері запрошуються суб‘єкти підприємницької діяльності, належним чином зареєстровані за законодавством України: постачальники, що мають досвід роботи у відповідній сфері, відповідні КВЕД для здійснення торгівлі, заявлений товар у наявності на складі у вказаній кількості, можливість здійснити доставку у вказаний строк за зазначеною адресою та можливість надати оригінали супроводжуючих документів з печаткою та підписом (рахунок-фактура, видаткова накладна/акт виконаних робіт).

Учасник тендеру надає організатору такі документи:

1. Копія документу, що підтверджує державну реєстрацію

2. Копія документу, що підтверджує податковий статус

3. Тендерна пропозиція (шаблон додається)

4. Цінова пропозиція учасника тендера, підписана постачальником (шаблон додається)

5. та інші документи, якщо вважає за необхідне.

Істотні критерії (умови) відбору тендерних пропозицій:

1. Відповідність учасника кваліфікаційним вимогам тендерного оголошення;

2. Відповідність поданих документів умовам тендерного оголошення;

3. Прийнятна ціна, умови оплати та умови надання товарів.

Тендерні пропозиції повинні залишатися чинними впродовж шістдесяти (60) календарних днів з граничного терміну подання Тендерних пропозицій.

Тендерні процедури

Тендерні документи, підписані уповноваженою особою учасника та засвідчені печаткою (за наявності), мають бути надіслані у двох форматах: у письмовій формі на адресу ГО «Суспільна Служба Правової Допомоги» (93412 Луганська обл. м. Сєверодонецьк шосе Будівників 23 Б), у запечатаному непрозорому конверті, а також в електронному вигляді (відскановані у форматі PDF) на електронну адресу grants@gurt.org.ua з темою листа «Відкритий тендер_RPP/2020/08/071/SC ГО «Суспільна Служба Правової Допомоги». Акцентуємо Вашу увагу, що тендерна документація в електронному вигляді має надсилатися тільки на електронну адресу grants@gurt.org.ua. У разі виникнення питань, можна звертатись за консультаціями по тел. +380502752808

До участі у відборі тендерних пропозицій допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього тендерного оголошення.

Тендерні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників тендеру, що їх подали, до повного завершення надання послуг/передачі товару.

Всі тендерні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме – після 18:00 25 вересня 2020 року, розгляду не підлягатимуть.

Визначення переможця тендеру відбудеться шляхом розгляду та перевірки наданих пропозицій на відповідність умовам конкурсу, викладеним у тендерній документації. Перевага буде надана постачальнику, пропозиція якого відповідатиме зазначеним в тендерному оголошенні критеріям та пропонуватиме найнижчу ціну.

Результати тендеру будуть повідомлені організатором учасникам тендеру шляхом надсилання відповідних повідомлень електронною поштою протягом не більше ніж трьох робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців.

Додаткові застереження:

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор тендеру залишає за собою право вимагати від учасника тендеру додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього тендерного оголошення.

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (відкритому тендері) за цим тендерним оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор тендеру може відхилити його тендерну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор тендеру не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.

Додаток: шаблон документу «тендерна пропозиція» можна скачати за посиланням https://drive.google.com/file/d/1w2PP_2pyP4ywg_91bTHNxYqkR-vYKArX/view?usp=sharing

14:25
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Здійснено в рамках проекту за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США
Supported by the Democracy Grants Program of the U.S. Embassy to Ukraine. The views of the authors do not necessarily reflect the official position of the U.S. Government