Набір учасників онлайн навчання для медичного персоналу щодо взаємодії з пацієнтами, хворими на Covid19

Набір учасників онлайн навчання для медичного персоналу щодо взаємодії з пацієнтами, хворими на Covid19

ГО «Центр розвитку місцевих громад»оголошує набір на онлайн навчання лікарів та медичного персоналу лікарень Донеччини щодо взаємодії з пацієнтами, хворими на Covid19 та їх родичами.

Тема вебінарів: «Практичний розбір типових складних ситуацій у взаємодії лікар-пацієнт в залежності від особистісних особливостей і психічного стану реагування пацієнта, хворого на Covid19».

Навчальна програма складається з 7 вебінарів (1,5-2 години /1 вебінар)

Термін проведення – вересень — жовтень 2020 року.

Точні дати проведення тренінгових занять будуть повідомлені учасникам заздалегідь.

Навчання проводяться на безоплатній основі.

Для участі у вебінарах необхідно заповнити Анкету.

Матеріал підготовлено за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» у межах проекту «Громадська кампанія з психологічної підтримки лікарів, що працюють в інфекційних лікарнях Донеччини “Ти не один”. Матеріал відображає позицію авторів і не обов’язково збігається з позицією Міжнародного фонду «Відродження».

17:00
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Здійснено в рамках проекту за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США
Supported by the Democracy Grants Program of the U.S. Embassy to Ukraine. The views of the authors do not necessarily reflect the official position of the U.S. Government