Центр громадського контролю Волновахи оголошує конкурсний набір учасників на онлайн-курс для громадських активістів «Громадський контроль як ефективний механізм запобіганню зловживань у сфері публічних закупівель»

Центр громадського контролю Волновахи оголошує конкурсний набір учасників на онлайн-курс для громадських активістів «Громадський контроль як ефективний механізм запобіганню зловживань у сфері публічних закупівель»

Центр громадського контролю у сфері публічних закупівель м. Волноваха, що діє на базі Громадської організації «Правозахисний центр «Ліга жінок виборців» оголошує набір на онлайн-навчання «Громадський контроль як ефективний механізм запобіганню зловживань у сфері публічних закупівель» для громадських активістів. 

Анотація курсу:забезпечення належного рівня знань щодо процедури участі в публічних закупівлях на основі законодавчих норм; формування теоретичних знань щодо порядку проведення процедур закупівель, набуття слухачами вмінь та навичок, необхідних для здійснення контролю за процедурами закупівель; використання слухачами в роботі знань і вмінь щодо застосовування законодавства та онлайн-ресурсів під час здійснення контролю у процедурах закупівель.

На курси запрошуємо:мешканців міст Волноваха та Вугледар – громадських активістів, студентів, представників підприємств, установ, організацій та підприємців, які беруть або мають намір брати участь у процедурах закупівель у системі «ProZorro» та інших тендерних процедурах, а також усіх зацікавлених в одержанні необхідних знань і навичок із питань участі в публічних закупівлях та отриманні ефективних механізмів запобіганню зловживань у сфері публічних закупівель.

Тривалість навчання: 6 вебінарів по 1,5-2 години кожний

Після завершення навчання видається сертифікат!

Навчання безкоштовне!

Початок– вересень 2020 року (точну дату буде повідомлено додатково відібраним учасникам)

Для участі необхідно заповнити анкету за посиланням: Анкета

Для довідки: «Проєкт «Створення майстерні доброго врядування — Платформи громадського контролю у сфері публічних закупівель у м. Волноваха та м. Вугледар, який підвищить рівень інформованості громадян як здійснювати громадський моніторинг публічних закупівель»реалізується ГО «Правозахисний центр «Ліга жінок виборців» за організаційної підтримки ГО «Взаємодія-Плюс» в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції»

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують тринадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

#UNRPP#ВзаємодіяПлюс

16:15
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Здійснено в рамках проекту за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США
Supported by the Democracy Grants Program of the U.S. Embassy to Ukraine. The views of the authors do not necessarily reflect the official position of the U.S. Government