У Волновасі створено центр громадського контролю у сфері публічних закупівель

У Волновасі створено центр громадського контролю у сфері публічних закупівель

Громадською організацією «Правозахисний центр «Ліга жінок виборців» за проєктом «Створення майстерні доброго врядування - Платформи громадського контролю у сфері публічних закупівель у м. Волноваха та м. Вугледар, який підвищить рівень інформованості громадян як здійснювати громадський моніторинг публічних закупівель» організовано діяльністьцентру громадського контролю у сфері публічних закупівель у м. Волноваха.

Центр громадського контролю у сфері публічних закупівель буде навчати громадських активістів Волновахи та Вугледара як здійснювати публічні закупівлі, проводити ефективні розслідування в даному напрямку, сприятиме поліпшенню доступу місцевих мешканців до інформації про публічні закупівлі.

У планах діяльності центру громадського контролю у сфері публічних закупівель:

  • -Залучення волонтерів до моніторингу публічних закупівель, проведення дослідження у цій сфері для подальшої діяльності у м. Волноваха та м. Вугледар.
  • -Проведення щомісяних навчань у онлайн форматі або ж безпосередньо у центрі для волонтерів, які планують займатись моніторингом публічних закупівель та регулярного проведення інформаційних кампаній.
  • -Проведення коучингової підтримки волонтерів, які займаються моніторингом публічних закупівель та допомога їм у підготовці справжніх антикорупційних розслідувань у цій сфері.
  • -Інформаційно-просвітницька кампанія «Як провести моніторинг закупівель в моєму місті: поради громадському активісту».
  • -Формування Мережі громадські активістів «За прозорі Закупівлі».
  • -Проведення на базі центру громадського контролю у сфері публічних закупівель спільно з громадськими активістами — розслідувачами аналізу та моніторингу закупівель через систему PROZORRO в 2х місцевих громадах: м.Волноваха та м. Вугледар.

Адреса центру – м. Волноваха, вул. Центральна, 45/1, середа, п’ятниця з 10 до 17.

«Головною метою проєкту, — інформує керівниця організації Дар’я Левчук, — є підвищення ефективності та доброчесності державних закупівель в м. Вугледар та м. Волноваха Донецької області через створення центру громадського контролю у сфері публічних закупівель, навчання громадських активістів – розслідувачів, проведення моніторингу та вироблення експертних рекомендацій для ОМС, та разом із цим, підвищення відповідальності місцевої влади цільових громад та постачальників послуг/товарів перед мешканцями місцевих громад».

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують тринадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

14:20
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Здійснено в рамках проекту за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США
Supported by the Democracy Grants Program of the U.S. Embassy to Ukraine. The views of the authors do not necessarily reflect the official position of the U.S. Government