У Станиці Луганській працює Консультаційне бюро для допомоги громадянам

У Станиці Луганській працює Консультаційне бюро для допомоги громадянам

Мешканці Станично-Луганського району Луганської області та внутрішньо переміщені особи з непідконтрольних уряду України територій зможуть безкоштовно отримувати консультативну, правову та психологічну допомогу в Консультаційному бюро ГО «Центр європейських ініціатив Луганщини».

Надаються такі послуги:

— надання місцевої інформації;

— консультації у надзвичайних ситуаціях;

— надання соціально-психологічної й правової допомоги.

Види консультацій:

— особисті;

— консультації через «гарячу лінію»;

— виїзні.

Звернутись до Консультаційного бюро можуть громадяни, які мешкають на території Станично-Луганського району Луганської області – в селищі Станиця Луганська, селі Красна Талівка, селі Широке.

Адреса Бюро: смт Станиця-Луганська, вул. Центральна, 2б

Гаряча лінія Бюро: +38095 378 8447 (працює з понеділка по суботу, з 9:00 до 17:00)

Графік надання консультацій:

смт Станиця Луганська – понеділок, консультації в офісі з 8:00 до 17:00, субота – виїзні консультації в районі.

Голова організації Максим Міхальков наголошує, що метою проєкту є надання кваліфікованої правової, психологічної та консультаційної допомоги для мешканців Станично-Луганського району через направлення їх до відповідних державних органів або вирішення їхніх проблем спеціалістами Бюро.

Цей проєкт реалізується ГО «Центр європейських ініціатив Луганщини» за організаційної підтримки ГО «Взаємодія-Плюс» в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують тринадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

#UNRPP#ВзаємодіяПлюс

13:25
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Здійснено в рамках проекту за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США
Supported by the Democracy Grants Program of the U.S. Embassy to Ukraine. The views of the authors do not necessarily reflect the official position of the U.S. Government