У місті Щастя відкрився Юридичний офіс правової та консультаційної допомоги громадянам

У місті Щастя відкрився Юридичний офіс правової та консультаційної допомоги громадянам

У місті Щастя Новоайдарського району Луганської області створено Юридичний офіс з надання правової та консультаційної допомоги громадянам.

Діяльність Юридичного офісу стала можливою завдяки впровадженню проєкту «Заснування Юридичного офісу в місті Щастя Новоайдарського району Луганської області», який реалізується Громадською організацією «Національна асоціація радників» за організаційної підтримки ГО «Взаємодія-Плюс» в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції.

Метою проєкту є створення Юридичного офісу, де спеціалісти надаватимуть послуги з правової та консультаційної допомоги громадянам.

Послуги розповсюджуються на мешканців міста Щастя, у тому числі внутрішньо переміщених осіб з непідконтрольних уряду України територій.

Види допомоги Юридичного офісу:

— офлайн-консультації;

— онлайн-консультації (за допомогою Скайп, Вайбер, Телеграм та інших додатків);

— польові (виїзні) консультації.

Режим роботи Юридичного офісу:

Консультації в офісі – понеділок з 8:00 до 18:00, телефоном та онлайн: понеділок, середа, п’ятниця з 9:00 до 17:00, місце проведення – місто Щастя, вул. Донецька, 32-а.

Виїзні консультації та консультування телефоном: вівторок, четвер.

Цей проєкт реалізується ГО «Національна асоціація радників» за організаційної підтримки ГО «Взаємодія-Плюс» в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують тринадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

11:20
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Здійснено в рамках проекту за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США
Supported by the Democracy Grants Program of the U.S. Embassy to Ukraine. The views of the authors do not necessarily reflect the official position of the U.S. Government